Kiekvieni namai turi savo melodiją. Suderinkite ją su mūsų pianinais

Įženkite į erdvę, kur muzika atgyja, į vietą, kur mūsų aistra pianinam skamba kiekvienoje natoje. Tai – Magnifico.

Magnifico parduotuvėje mes ne tik pardavinėjame pianinus, bet ir padedame rasti tinkamą instrumentą, kuris praturtintų jūsų muzikinę kelionę. Nesvarbu, ar esate patyręs pianistas, ar pradedantysis, mūsų žinių ir patirties kupini darbuotojai pasiruošę jums padėti.

Mūsų įsipareigojimas – daugiau nei pardavimai. Mes kruopščiai restauruojame kiekvieną pianiną savo asortimente, užtikrindami, kad jo skleidžiamas garsas atspindėtų turtingą instrumento istoriją. Pianinai mums – daugiau nei instrumentai, jie yra šeimos relikvijos, kūrybiniai palydovai, atveriantys duris emocinei išraiškai.

Pradėkite arba tęskite savo muzikinę kelionę

Nesvarbu, ar tik pradedate muzikinę kelionę, ar norite tobulinti savo įgūdžius – Magnifico komada pasiruošusi jums padėti. Siūlome kruopščiai atrinktą restauruotų pianinų ir fortepijonų pasirinkimą visiems grojimo lygiams. Profesionalus pristatytmas visoje Lietuvoje užtikrina, jog jūsų svajonių pianinas ar fortepijonas atkeliaus saugiai.

Išnaudokite mūsų lanksčias finansavimo galimybes. Ateityje galėsime jums padėti parduoti anksčiau iš mūsų įsigytą pianiną.

Kiekvienam Magnifico pianinui ir fortepijonui suteikiama garantija, užtikrinanti jo kokybę ir ilgaamžiškumą. Leiskite Magnifico tapti jūsų partneriu muzikinėje kelionėje.

Pianinai paruošti naudojimui

Pristatymas visoje Lietuvoje

Suteikiama garantija

Neprilygstamas akustinių pianinų ir fortepijonų asortimentas

Siūlome platų garsių gamintojų aukštos kokybės pianinų ir fortepijonų pasirinkimą, atitinkantį jūsų muzikinį skonį ir biudžetą.

Profesionalus pristatymas ir paruošimas

Mūsų patyrusi komanda pasirūpins, kad jūsų naujasis pianinas ar fortepijonas būtų saugiai pristatytas ir kruopščiai pastatytas jūsų namuose, užtikrinant optimalų grojimą.

Profesionali priežiūra visą naudojimo laiką

Mūsų sertifikuoti fortepijonų meistrai teikia priežiūros paslaugas, įskaitant derinimą, reguliavimą ir restauravimą, kad jūsų instrumentas atskleistų visą savo potencialą.

Mūsų misija – suteikti jums išskirtinę patirtį su akustiniu pianinu

Siūlome kruopščiai atrinktą aukštos kokybės, garsių pianinų ir  fortepijonų gamintojų asortimentą, atitinkantį įvairius grojimo stilius ir biudžetus. Mūsų patyrę darbuotojai pasiruošę padėti jums pasirinkti tinkamiausią instrumentą, kuris atitiktų jūsų muzikines ambicijas.

lt_LTLT
Call Now Button